Strona główna Trans Sen we śnie – jak się objawia i co oznacza?

Sen we śnie – jak się objawia i co oznacza?

4
0
sen we śnie

Co to jest dream inception? Incepcja snu to zjawisko, w którym śniący znajduje się we śnie w innym śnie. Śniący może wtedy być w stanie manipulować tym snem zgodnie ze swoją wolą i pragnieniami. Ten rodzaj snu jest często nazywany „jawą”, ponieważ śniący jest świadomy, że śni i dlatego może mieć kontrolę nad snem i jego wydarzeniami. Rozpoczęcie snu może nastąpić spontanicznie i wiele osób zgłaszało posiadanie tego typu snu. W momencie rozpoczęcia snu, śniący często czuje się jakby śnił w taki sam sposób jak w normalnych snach, z wyjątkiem tego, że jest świadomy faktu, że śni. Niektórzy ludzie donoszą, że są w stanie „zmusić” swój sen do incepcji. # History of dream inception Początki snów były omawiane przez filozofów i ekspertów od snów przez wieki. W V wieku p.n.e. filozof Arystoteles pisał o tym zjawisku i od tego czasu jest ono omawiane w wielu książkach i czasopismach dotyczących snów. Chociaż zjawisko to było opisywane w całej historii, zostało ono naukowo zbadane dopiero w ostatnich latach przez badaczy i psychologów. Jacob Steiner, badacz snów, zakończył badania na Uniwersytecie w Genewie, w których sprawdzał, czy ludzie mogą „wmówić” sobie, że ich sny są rzeczywistością. Odkrył, że wyniki potwierdzają pomysł Arystotelesa sprzed wieków, że ten rodzaj snu może być wywołany przez wolę śnienia.  

Manifestacje formowania się snów

Spontaniczna incepcja – Osoba śni spontanicznie. Sprowokowana incepcja – Osoba wyobraża sobie coś, a następnie śni to. Pojawienie się wyobrażone – Osoba ma sny, gdzie była, co robiła zanim zasnęła. Incepcja rzeczywistości – Osoba ma sny, które są tak jakby były prawdziwe.  

Interpretacje powstawania snów

Znaki zbliżającego się snu – Mogą to być znaki, że bardzo czegoś chcesz i że jest to w drodze. Sny o rozstaniu – Śnić, że Twój związek lub przyjaźń jest zerwana, oznacza to, że boisz się odrzucenia. Sen o pogrzebie – Śnić, że Ty lub ktoś kogo znasz nie żyje, oznacza to, że może być ktoś kto Cię nie lubi. Sny o powodzi – Śnić, że woda pokrywa wszystko, oznacza, że powinieneś zadbać o swoje zdrowie. Sny o śmierci – Śnić o śmierci, to znaczy, że masz możliwość uwolnienia się od czegoś, co Ci przeszkadza. Sny o miłości – Śnić o miłości, oznacza, że masz okazję być z kimś, kto nie jest tobą zainteresowany. Sny o pieniądzach – Śnić o pieniądzach, oznacza, że będziesz miał w czymś szczęście. Sny o seksie – Śnić o seksie, oznacza, że otrzymasz to, czego pragniesz. Sny o wojnie – Śnić o wojnie, oznacza, że czeka Cię walka z kimś, kogo znasz.  

Jak rozpoznać sen we śnie

Kiedy znajdziesz się we śnie w śnie, możesz rozpoznać, że śnisz, stosując technikę zwaną „testowaniem rzeczywistości”, w której szukasz we śnie czegoś, co nie ma sensu i sprawdzasz, czy możesz to rozpoznać w świecie na jawie. Jednym ze sposobów na to jest próba zrobienia czegoś, co jest niemożliwe, np. próba przejścia przez ścianę. Jeśli nie możesz przejść przez ścianę, wtedy wiesz, że śnisz. Innym sposobem na przeprowadzenie testu rzeczywistości jest zapytanie siebie, czy widzisz własne ręce. Jeśli nie widzisz swoich rąk, to wiesz, że śnisz.  

Teorie na temat tego dlaczego incepcja występuje w snach

– Jest to sposób na przetwarzanie informacji przez podświadomość. – Jest to sposób dla świadomych i podświadomych, aby komunikować się ze sobą. – Jest to sposób dla umysłu na przepracowanie kreatywnych pomysłów. – Jest to sposób na sprowadzenie snów do bardziej logicznej i zrozumiałej struktury. # Benefits of dream inception – Jest to sposób na przetworzenie podświadomych informacji. – Jest sposobem na umożliwienie komunikacji między podświadomością a świadomością. – Jest sposobem na sprowadzenie snów do bardziej logicznej i zrozumiałej struktury. – Może być sposobem na przepracowanie kreatywnych pomysłów.  

How to make the most of sleep in your sleep

– Kiedy znajdziesz się we śnie w obrębie snu, wykorzystaj jak najlepiej swój czas we śnie, robiąc coś kreatywnego i samopoznającego. – Jeśli chcesz wywołać incepcję, spróbuj wyobrazić sobie, jak by to było być we śnie w śnie, a następnie spróbuj skupić się na tym obrazie, gdy idziesz spać. – Staraj się upewnić, że otrzymujesz 8 godzin snu każdej nocy, jedz zdrową dietę i unikaj spania z włączonym telefonem lub laptopem.  

Przykłady incepcji snów.

– Osoba widzi we śnie siebie i spada z wysokiego budynku. Chwyta się gzymsu, ale wtedy budynek zamienia się w statek kosmiczny i odlatuje. – Osoba śni, że jest na wycieczce i widzi niedźwiedzia w lesie. Woła swoich przyjaciół, a oni przybiegają. – Osoba śni, że jest w statku kosmicznym, a statek kosmiczny jest atakowany przez wrogi statek. Używa broni statku, aby zniszczyć statek wroga i sen się kończy. – Osoba śni, że jest w lesie i słyszy dziwny hałas. Rozgląda się i widzi niedźwiedzia, który idzie w jego kierunku. Sen się kończy.  

Jak zapamiętać sny we śnie

– Jeśli chcesz zapamiętać swoje sny, upewnij się, że prowadzisz dziennik snów obok swojego łóżka. – Postaraj się wejść w regularną rutynę snu, aby Twoje ciało wiedziało, o której godzinie ma zacząć zwijać się do snu. – Utrzymuj swój pokój w ciemności i ciszy. – Staraj się pozwolić swojemu umysłowi błądzić pod koniec dnia przed pójściem do łóżka. – Unikaj kofeiny i ciężkich posiłków w pobliżu pory snu. – Skup się na swoim oddechu podczas zasypiania. – Pomyśl o tym, co zrobiłeś w ciągu dnia i spróbuj podsumować to pozytywną myślą.  

Wnioski.

Incepcja snu występuje wtedy, gdy śniący znajduje się we śnie w innym śnie. Śniący może wtedy mieć kontrolę nad snem i może robić rzeczy, które byłyby niemożliwe w rzeczywistości. Incepcja może być sposobem dla umysłu na przetwarzanie informacji, komunikację z podświadomością lub sprowadzenie snów do bardziej logicznej i zrozumiałej struktury. Kiedy znajdziesz się we śnie w śnie, spróbuj jak najlepiej wykorzystać to doświadczenie, robiąc coś kreatywnego i samopoznającego. Jeśli chcesz wywołać incepcję, spróbuj wyobrazić sobie, jak to jest być we śnie w śnie, a następnie spróbuj skupić się na tym obrazie, kiedy idziesz do łóżka. Upewnij się, że dostajesz dużo snu każdej nocy, utrzymuj swój pokój cichy i ciemny, i pozwól swojemu umysłowi wędrować przed pójściem do łóżka.]]>

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here