Strona główna Osobowości Sangwinik – kim jest i jak się zachowuje?

Sangwinik – kim jest i jak się zachowuje?

5
0
Sangwinik

Na temat wampirów istnieje wiele mitów i legend. Termin „wampir” został po raz pierwszy użyty na początku XVIII wieku, kiedy nastąpił odrodzenie zainteresowania literaturą gotycką. Te fikcyjne opowieści skupiały się na potworach, które żerowały na ludziach w samotnych miejscach. Słowo „wampir” pochodzi od słowiańskiego słowa „Vepr” oznaczającego „wilka” – i nie jest związane ze słowem oznaczającym fałsz, jak niektórzy uważają. Subkultura sangwiników składa się z ludzi, którzy odgrywają role wampirów pijących krew, lub należą do grup, które promują tę personę. Ogólnie rzecz biorąc, są fanami fikcji wampirycznej, książek i filmów, w tym Zmierzchu , Buffy the Vampire Slayer , Kroniki wampirów Anne Rice i True Blood .

Co to jest Sanguinarian?

Sangwinik to ktoś, kto angażuje się w picie krwi lub identyfikuje się z subkulturą wampirów. Ktoś, kto jest sangwinikiem może być fetyszystą krwi. Sangwinik to osoba, która jest zafascynowana krwią, piciem krwi i czynnościami związanymi z krwią. Niektórzy są również fetyszystami krwi, którzy mogą być zainteresowani rzeczywistą krwią, podczas gdy inni są bardziej zainteresowani przeniesieniem krwi do własnego ciała (poprzez ukąszenia, itp.). Istnieje wiele mitów i legend na temat wampirów. Termin „wampir” został po raz pierwszy użyty na początku XVIII wieku, kiedy to nastąpił odrodzenie zainteresowania literaturą gotycką. Te fikcyjne opowieści skupiały się na potworach, które żerowały na ludziach w samotnych miejscach. Słowo „wampir” pochodzi od słowiańskiego słowa „Vepr” oznaczającego „wilka” – i nie jest związane ze słowem oznaczającym fałsz, jak niektórzy uważają.

Kto zostaje sangwinikiem?

Sangwinik może zainteresować się piciem krwi w młodym wieku lub może to być coś, co odkrywa w późniejszym okresie życia. Ludzie, którzy są zafascynowani krwią mogą zdecydować się na zostanie sangwinikiem, możliwe jest też, że mogą być fetyszystami krwi. Znaczny odsetek sangwiników był ofiarami wykorzystywania seksualnego lub pozostawał w agresywnych związkach. Wiele osób, które zmagają się z niską samooceną lub poczuciem nieadekwatności może być przyciągniętych do wampirzego stylu życia. Możliwe, że sangwiników pociągają także inne ekstremalne zachowania, takie jak cięcie się czy inne formy samookaleczania. Ogólnie jednak sangwinicy są normalnymi ludźmi, którzy są w stanie utrzymać pracę i prowadzić względnie normalne życie.

Zachowania i przekonania sangwinika

– Sangwiniści często angażują się w odgrywanie ról w mniejszym lub większym stopniu. Mogą nosić kły, pić krew lub spożywać substancje krwiopodobne (takie jak syntetyczna krew). Niektórzy sangwinicy angażują się w krwiopijstwo, czyli pobieranie krwi od siebie (lub innych) w celu jej wypicia. Inne zachowania, w które mogą angażować się sangwiniści obejmują: – Spanie w trumnie. – Noszenie czarnej odzieży. – Picie krwi od zwierząt. – Pobieranie krwi od siebie lub innych i picie jej. – Tatuowanie się wizerunkami krwi, wampirów lub innymi podobnymi obrazami. – Używanie rekwizytów podczas czynności seksualnych, takich jak kły, substancje przypominające krew lub noże. – Uczestniczenie w czynnościach seksualnych, w których jeden partner jest wykrwawiany przez drugiego. – Zaangażowanie w feederism – czyli fetyszystyczną przyjemność z procesu bycia karmionym (przez osobę, która otrzymuje pożywienie z kroplówki lub rurki do karmienia, która ma nadwagę lub ma niedowagę).

Problemy spowodowane byciem sangwinikiem

Jednym z potencjalnych problemów dla sangwiników jest ryzyko zarażenia się chorobą przenoszoną przez krew, jeśli nie są ostrożni w praktykowaniu bezpiecznego seksu. Sangwiniści, którzy angażują się w upuszczanie krwi są również narażeni na ryzyko przekazania chorób krwiopochodnych, takich jak WZW B lub WZW C, jeśli nie przestrzegają praktyk bezpiecznego spożywania krwi. Niektórzy sangwiniści angażują się w fetyszystyczne zachowania, które mogą być dla nich trudne do opanowania. Na przykład, niektórzy mogą mieć problem z powstrzymaniem się od pobrania krwi od swojego partnera, jeśli mają na to ochotę. Niektórzy sangwiniści mogą mieć również kłopoty prawne, jeśli angażują się w zachowania, które są nielegalne, takie jak gryzienie innych.

Podsumowanie

Jest możliwe, że sangwinik, który rozpoczyna wampirzy styl życia w młodym wieku, może mieć trudności z porzuceniem go wraz z wiekiem. Dlatego ważne jest, by ci, którzy stają się sangwinikami, byli ostrożni, by nie angażować się zbytnio w ten styl życia i by upewnić się, że nie skrzywdzą siebie lub innych. Należy pamiętać, że zachowania sangwiników związane z piciem krwi nie są tym samym, co pobieranie i upuszczanie krwi przez osoby otrzymujące transfuzje krwi lub produkty krwiozastępcze, czy przez dentystów, którzy używają narzędzi do upuszczania krwi podczas zabiegów stomatologicznych.

Oceń artykuł

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here