Bestseller dnia

Podnieś swoje kwalifikacje czyli szkolenia dla psychologów

  • Udostępniam:

Zdecydowana większość psychologów wychodzi z założenia, że posiadanie własnego gabinetu czy też praca etatowa w wybranej placówce to zajęcia bezpieczne i pewne. Niestety, z reguły już po zaledwie kilku latach popadają oni w rutynę, która nierzadko odbija się na efektywności prowadzonych przez nich terapii, a w skrajnych przypadkach skutkuje to nawet tzw. wypaleniem zawodowym. Jak poradzić sobie ze wspomnianym problemem? Wbrew pozorom rozwiązaniem opisanego kłopotu nie jest ani zmiana miejsca pracy, ani też przekwalifikowanie. Wystarczy bowiem skupić się na systematycznym podnoszeniu własnych kwalifikacji. W jaki sposób? Odpowiedź zawiera się w trzech słowach: szkolenia dla psychologów.

Szkolenia z prawdziwego zdarzenia

Najpopularniejszym i zarazem najbardziej polecanym sposobem na podniesienie kwalifikacji zawodowych jest udanie się na odpowiedni kurs. Obecnie wiele firm posiada w jej ofercie szkolenia dla psychologów. Naturalnie szkolenie szkoleniu nierówne. Nierzadko bowiem zdarza się, że wybrany kurs nie wnosi do naszej pracy kompletnie nic nowego i – mówiąc wprost – jest jedynie stratą pieniędzy. Właśnie z tego względu warto decydować się na współpracę ze sprawdzonymi firmami, takimi jak np. Akademia moja psychologia. Dlaczego właśnie ta firma? Głównie z uwagi na fakt, iż oferowane szkolenia dla psychologów prowadzone są przez kompetentnych psychologów, psychoterapeutów i trenerów psychologicznych, a nie przypadkowe osoby nieposiadające wiedzy praktycznej.

Szeroki wybór kursów

Akademia moja psychologia posiada w swojej ofercie bogaty wybór nowoczesnych szkoleń, poruszających – z punktu widzenia psychologów – istotne aspekty pracy z pacjentem. Do tego rodzaju kursów zaliczyć należy np. „Zaburzenia odżywiania się – szkolenie i psychoterapia”,  „Skala WAIS – R w praktyce klinicznej”, „Zaburzenia obsesyjno – kompulsywne w terapii młodzieży i młodych dorosłych” czy też „Mentalizacja jako narzędzie do pracy terapeutycznej z adolescentem”. Warto dodać, iż na stronie Akademii moja psychologia pod adresem akademiamojapsychologia.pl znajdziemy pełny opis każdego kursu zawierający zarówno plan szkolenia, czas trwania, cenę, jak i informację dotyczącą możliwości otrzymania zaświadczenia.

Następny artykuł serii -

Podobał Ci się ten artykuł? Daj nam motywację do pisania kolejnych udostępniając go :)

  • Udostępniam:

Jeden komentarz

  1. moppy 2 lata temu

Dodaj komentarz